Altındağ Belediyesi tarafından gerçekleştirilen  “Altınköy” açık hava müzesi  ile Ankaralılar şehrin içinde bir köy alanına kavuşmuşlardır. Nostaljik atmosferiyle beraber normal bir köyün sahip olduğu bütün özellikleri içerisinde barındıran Altınköy eşsiz kahvaltıların da bir numaralı adresi olmaya devam ediyor. Doğa ile iç içe Altınköy de güzel bir hafta sonu geçirmek ve leziz bir köy kahvaltısının tadına varmak için yapmanız gereken tek şey bir rezervasyon oluşturmak. Altınköy Kahvaltı Fiyatları oldukça bütçe dostudur dilerseniz rezervasyon oluştururken bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Köy Kahvaltısında Neler Var ?

Organik bir köy yaşantısını bütün detayları ile yansıtan Altınköy’ün göz alıcı manzarası  eşliğinde mükemmel bir köy kahvaltısı ile güzel bir gün geçirebilirsiniz. Ürün çeşitliliğimiz oldukça fazla olmakla beraber alanlarında uzman aşçılar tarafından özenle hazırlanmaktadır. Köy yaşantısına uygun olarak hazırlanan taze ekmekler, özel soslar ile marine edilmiş zeytinler, peynir çeşitleri, ev yapımı bal ve reçeller gibi köy kahvaltısının olmazsa olmazı her şey özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca isteğe göre hazırlanan gözleme ve kavurmalar köy kahvaltısını tamamlayıcı unsurlar arasındadır. Altınköy Kahvaltı Fiyatları ile ilgili bilgi almak ve güzel bir hafta sonu kahvaltısı için rezervasyon oluşturmak isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Altınköy’e Nasıl Gidilir ?

Altındağ Belediyesi tarafından yakın zamanda gerçekleştirilen, 1950’lerdeki mimari dokunuşları ve köy yaşantısını yansıtan Altınköy açık hava müzesi Ankara’nın Altındağ ilçesinde yer almaktadır. Ankara il merkezinin biraz dışında kalan bu bölgeye ulaşım oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Ulaşım olarak otobüsü tercih ederseniz, Ulus meydanından Altınköye’e giden araçlar ile gelmeniz mümkündür. Özel aracı ile Altınköy’e gelecek olanlar için Barbaros güzergahı üzerinden Altınköy’e ulaşmaları oldukça kolaydır.

Altınköy Ziyaret Saatleri

Otantik görünümü ve tarih kokan dokusu ile ziyaretçilerine kapılarını açan Altınköy, diğer bütün müzeler gibi pazartesi günleri kapalıdır. Haftanın diğer günlerinde ziyaretçilerine ağırlamaya devam eden açık hava müzesi sabah 10:00 itibari ile kapılarını ziyaretçilerine açmaktadır. 21:00’a kadar hizmet veren Altınköy’e gelmeden önce mutlaka rezervasyon yapmalısınız. Köy yaşantısını tatmak ve Altınköy Kahvaltı Fiyatları ile ilgili bilgi edinmek için çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.